Pralki do zabudowy
Pralka to urządzenie, które znajdziemy w każdym domu i mieszkaniu. Podczas zakupu nowego modelu pralki do zabudowy chcemy żeby miała niskie pobory wody i prądu oraz programy dostosowane do naszych preferencji. Na co jeszcze zwrócić uwagę przy wyborze nowej pralki?
2018-07-16, 08:30

Na co zwrócić uwagę przy wyborze pralki?

Szeroki wybór modeli pralek sprawia, że zakup tego urządzenia nie jest tak łatwy jak może się wydawać. Pralki różnią się między sobą wieloma funkcjami oraz pojemnością i sposobem ładowania. Przed samym zakupem warto zastanowić się jakich funkcji będziemy potrzebować od tego sprzętu. Chcemy, żeby spełnił on nasze potrzeby oraz oczekiwania. Do wyboru mamy pralki wolnostojące i pralki do zabudowy.Parametry, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę to pojemność, sposób załadunku, klasa energetyczna oraz wymiary. 

Pralki do zabudowy czy wolnostojące, które wybrać?

Parametry pralek

Pojemność jaką posiadają pralki wynosi od 3-10 kg w zależności od modelu. Wybór pojemności powinien być uwarunkowany ilością osób oraz częstotliwością prania. Następnie mamy klasę energetyczną. Jest to od litery D, czyli najmniejszej efektywności do A+++, największej. Im wyższa klasa tym bardziej oszczędna jest pralka. Znajdziemy dwa sposoby załadunku pralki wolnostojącej. Może być ładowana od przodu lub od góry. W przypadku pralki do zabudowy jest to tylko ładowanie od przodu. Ostatnim parametrem jest wymiar oraz to czy ma być zabudowana czy stać osobno.

Pralki do zabudowy

KONTAKT / AUTOR
Planedo
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.